KAMËZ/ 12 vjetori i shkollës “Demokracia’, kryesindikalisti Bodini uron prindërit, nxënësit dhe kolegët

Nga Ilir Bodini, kryetar i SPASH, dega Kamëz
Sot shkolla “Demokracia” Kamëz ka ditëlindjen e saj të 12-të.
Ajo u lind dhe startoi si vetë emri.
Urime prindërve, fëmijëve dhe stafit mësimor të kësaj shkolle!
Respekte për mësuesit e parë që sot janë pensionistë: Hatixhe Lika, Zef Bari, Shkurte Koni, Lek Mhillaj, Nazmie Prençi, Dava Bushpepa, Samidie Gaxha. Respekte për të gjithë dhe suksese për “DEMOKRACINË”✍️
Nga Drejtori i parë i këtij tempulli të dijes e qytetarisë. Urime pa fund!🙏
Mund të jetë një imazh i 13 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme
Mund të jetë një imazh i 4 persona, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme

5 comments

  1. I must thank you for the efforts you have put in penning this site. I really hope to view the same high-grade blog posts by you in the future as well. In fact, your creative writing abilities has encouraged me to get my very own website now 😉

  2. Can I simply just say what a relief to find an individual who actually knows what they are talking about online. You actually know how to bring a problem to light and make it important. More people ought to read this and understand this side of your story. I was surprised you are not more popular since you certainly possess the gift.

  3. I must thank you for the efforts youve put in penning this blog. Im hoping to view the same high-grade blog posts from you later on as well. In fact, your creative writing abilities has inspired me to get my own, personal blog now 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *